Nostradamus Kehanetleri 2020

Nostradamus Kehanetleri Üçüncü Dünya Savaşı İçin 2017’yi Mi İşaret Ediyor?

Savaş alanının büyük kısmı Hister’e karşı olacak.

Demir bir kafes içine büyük çekilecek

Almanya’nın çocuğu hiçbir şey gözlemlemediğinde.

Bu dörtlükte Hister olarak adı geçenin Hitler olduğu tahmin ediliyor. Büyük diktatörün doğuşunu bildiği var sayılıyor.

Kapıların yakınında ve iki şehir içinde

benzeri görülmemiş belalar olacak,

Veba içindeki kıtlık, çelikten söndürülen insanlar

Büyük ölümsüz Tanrı’ya yardım için ağlıyor.

Ağustos 1945’in başlarında ABD’nin Hiroşima ve Nagazaki’ye (iki şehir içinde) attığı iki atom silahını anlatıyor. Şehirler yıkılmıştı ve patlamadan kurtulanların çoğu radyasyon zehirlenmesinden muzdaripti. (rahatlama için büyük ölümsüz Tanrı’ya ağlıyor). Savaşın ardından Japonya’da büyük bir gıda sıkıntısı (kıtlık) görüldü, buna bağlı olarak veba yayılmaya başladı.

Dünyanın merkezinden ateş sarsmak

Yeni Şehrin etrafında titremelere neden olur.

İki büyük kayalar uzun süre savaşacak 

Sonra Arethusa yeni bir nehri kızdıracak.

11 Eylül 2001 sabahı, El Kaide teröristlerinin binalara kaçan yolcu uçaklarını çarpmasından sonra New York’taki Dünya Ticaret Merkezi’nin (Yeni Şehir) iki kulesi (iki büyük kaya) yıkıldı. Nostradamus’un “Dünyanın merkezinden ateş” ile ilgili tahmini aslında 11 Eylül ile ilgili hiçbir şeyle bağlantılı değildir.

NOSTRADAMUS 2020 İÇİN NE DİYOR

Artık günümüzde Nostradamus’un kehanetleri Youtube videolarına dönüşmüş olsa da her sene birçok yabancı kaynağın yer verdiği bilgileri biz de sizin için derledik :

İngiltere’ye yeni Kral:

Hüküm süren bir hükümdarın ölümünü içerip içermediğini belirtmese de, bu yılki tahminleri İngiltere’nin yeni bir krala sahip olacağını gösteriyor.

3. Dünya Savaşı kapıda:

Çıkması muhtemel bir dünya savaşının söylentisi yıllardır gündemi meşgul etse de, Nostradamus’un şu dizeleri bu savaşa çok yaklaştığımız şeklinde yorumlanıyor: “Tanrı şehrinde büyük bir gök gürültüsü olacak. Kale sürerken iki kardeş Chaos tarafından parçalara ayrılacak. Büyük lider yenilecek. Üçüncü büyük savaş, büyük şehir yandığında başlayacak.”

Okumaya devam...  Kadınlar tarafından keşfedilen 9 şey

Tarihin en güçlü kasırgaları:

2020 yılı kasırgalara dönüşecek rekor sayıda fırtına kaydedecek. Amerika, şimdiye kadar kayıtlı olan en güçlü kasırgaların kurbanı olacak.

Sıcak hava dalgası ve yangınlar:

Avrupa’da baş gösterecek sıcak hava dalgası Yunanistan, Portekiz, Fransa, İspanya, Hollanda ve Almanya’yı vuracak. Birçok tarım alanının yanmasına sebep olacak.

Deprem tahminlerinde Türkiye de var:

2020 depremler açısından da yoğun bir yıl. Yerküre çok sayıda deprem görecek. Özellikle Japonya ve Hindistan’daki yaz olimpiyatlarında aksamalara neden olabilecek depremlerin yanısıra Kanada – Vancouver ve Kaliforniya’da özellikle Haziran – Temmuz aylarında birçok yeri sular altında bırakabilecek bir deprem olacağı öngörülüyor. Ayrıca kahinin bu yılki deprem kehanetleri arasında Türkiye de bulunuyor.

2020 sadece yeni bir on yılın değil, aslında yeni bir astrolojik dönemin de başlangıcı. Hem insanlık hem de medeniyetler seviyesinde geçilmesi gereken bir eşik. Birçok astrolog, gelecek 20 yılın başlangıç noktasını 2020 olarak gösteriyor. Toplumu ve sosyal olayları, jenerasyonu, hatta karmayı temsil eden en büyük gezegenler Ocak ayı itibariyle Oğlak burcunda bir tutulmayla buluşuyor ve bu kavuşum düzenin yeni baştan inşa edileceğine işaret ediyor. Bu gezegenlerin yine bir araya geldiği dönemde 1. Dünya Savaşı başlamış ve yeni devletler kurulmuştu. Keza asıl yenilik 2020’nin sonunda. Satürn ve Jupiter’in Kova burcuna geçerek yeni başlangıçları temsil eden 0 derecede yapacağı kavuşum bilgi, insan ve teknoloji odaklı bir geleceğin sinyallerini veriyor.

Öyleyse Balzac’ın bir sözüyle noktalayalım :

“Geleceği merak etme, nasıl olsa gelecek. Ama geçecek olanı iyi düşün, çünkü aklından silinmeyecek.”

Ruhunuzda güzel izler bırakacak bir yıl olsun.

Elçin Demiröz

Odatv.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*