Kurdukları İlginç Arkadaşlıkla Kalpleri Eriten Lancelot ve Loki

Kurdukları İlginç Arkadaşlıkla Kalpleri Eriten Lancelot ve Loki

Hayatta yalnız kalmak hiçbir canının başa çıkamayacağı ve yaşamak istemeyeceği şeyler arasında geliyor. Her ne kadar insan aileniz sizi kucaklar dolusu sevse de bir kedi olarak başka bir tüylü kuyrukla dost olmayı arzulayabilirsiniz. Hem de ne kadar huysuz olursanız olun! Lancelot ve Loki de bu konuda birbirlerini bulmuş dost patiler…

Lancelot; insan annesiyle birlikte yürüyüşe çıkmayı seven, etrafı keşfeden ve aslında diğer kedilerle de arası pek iyi olmayan bir pisiydi.

Her kediye tıslayarak tepki vermesine rağmen Loki ile ilk tanışmalarında kuyruk koklamalar, hafif ve ince ses çıkarmalar eşliğinde bir tanışma gerçekleşti.

Üstelik ikisi de erkekti ve kavga edeceklerini düşünüyordu Lancelot’ın sahibi Anna. Fakat hiç bu kadar yanılmamıştı.

O gün verandada oyunlar oynayan ikili, yarın tekrar buluşacaktı…

Çünkü komşularının kedisi Loki, Lancelot’ı görmeye yine pencerenin önüne tünemişti.

Ertesi gün de birlikte oyunlar oynayıp güneşin tadını çıkaran ikili, birkaç saat sonra Loki’nin kendi evine gitmesi gerektiğini anlayıp kapıda bir iki miyavlayarak ayrılmalarıyla sonlanıyordu.

Uzunca bir süre hiç fire vermeksizin ziyarete gelen Loki’nin nerede yaşadığını merak eden Ana, bir gün onu takip ediyor ve girdiği küçük kedi kapısından yaşadığı evi tespit ediyor.

Kapıyı tıklatıp Loki’nin sahibi ile tanışan Ana da ilk başta adamın vereceği tepkiden habersizdi fakat o da Loki’nin böylesine güzel bir arkadaşlığı olduğu için mutlu olmuştu

3 senedir her gün Lancelot’ın yanına gelen Loki, artık ailenin bir parçası haline gelmiş durumda. İlk başlarda Lancelot sarılıp uyumaya burun kıvırırken bile Loki onu sevgisiyle sarmaladığı için birbirlerine yaklaştılar.

Her gün Loki’nin yaladığı Lancelot, dostu eve giderken de ona öpücük verip uğurluyor.

Bu ikilinin yakaladığı dostluk ise hepimize örnek olup içimizi eritti.

Kaynak12 , 3

Okumaya devam...  Hiç Bir Karga Tarafından İzlendiğinizi Düşündünüz mü ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*