Bak güzelim…

Bir kere bana şu cahil cühela edebiyatı olan “Yurt dışında yaşıyorsun, uzaklardan martaval okuma, çok biliyorsan gel burada yaşa” edebiyatını bırakın. İnsanlık sadece sizin tekelinizdeymiş, sadece siz duygulanıyor, üzülüyormuş gibi davranmayın bana, yemem.
İki gözüm, iki kulağım çok da şükür az çok çalışan bir beynim var. Neden diye sorabilecek kapasitem, sorgulama yapabilecek birikimim var… Güzel haber, çalışırsanız sizin de olur!

Bugün katillerin, tecavüzcülerin, en adi pedofil sapıkların bile yüzleri haberlerde bantlanarak, isim soy isimlerinin baş harfleri yazılarak çıkıyor bu ülkede neden?
Çünkü linç şark kültürünün temelini oluşturur, bu sebeple.
Bilirler ki halk galeyana gelir, neden demez, sebep sorgulamaz, hatta gerçek mi değil buna bile bakmaz “öldürür.”
İşte bu sebeple…

Galeyan oluyor sokaklar kan gölüne dönüyor, affedersiniz ama gencecik canlar bok yoluna gidiyor. Askeri, polisi, halkı birbirine düşman. Daha düne kadar farklı mezheplerden insanların kapıları işaretleniyordu bu ülkede. Sırtına Allah dövmesi yaptı diye öldürülen, şiir yazdığı, türkü yaktığı, ilimi ve bilimi savundu diye cayır cayır yakılanlar oldu bu memlekette.
Ne uğruna bir hiç!
Ne oldu peki “LİNÇ.”

Ayrıca o videoları paylaşanları gördüğünüz anda eğer az buz insanlığınız vardıysa sizin tepki koymanız gerekirdi neden bu çocukların yüzü açıkta diye, geçmiş onca şeyi hatırlayıp.
Gavur ellerde yaşadığımı söylediğiniz hakkı olmadığını iddia ettiğiniz ben değil.
Eğer hak hukuk aradığını iddia ediyorsan, fikrin masumiyetten yanaysa önce masumu korumasını öğrenecektin. Sonra da meydana çıkıp benimle sidik yarıştıracaktın ben de şapka çıkartacaktım yaptıklarına…

Kimse oturup da karşımda benim insanlığımı sorgulamasın. Kimse insanlık ve duygular ona özgüymüş ona hakmış gibi davranmasın bana.
İşin içine girdiğimizde bunun riyakarlık olduğunu ikimiz de biliyor olacağız…
Benim ne yapıp yapmadığımı, neler için savaşıp savaşmadığımı ancak ben bilirim, kendime hesap veririm.
İki gıdım akılla hesap kesmeye gelmeyin bana…

Okumaya devam...  Kalbe Sevgi Yüklemek

Ha bu arada burası benim sayfam, fikirlerimi özgürce yazmak istediğim bir sayfa. Bak yukarıda beğen butonu var oradan kaldırırsın beğenini olur biter. Ha gidip başka sayfalarda kendi zeka seviyenize uygun yerlerde at koşturmakta serbestsiniz tabi…

Son olarak yurt dışında yaşıyor olabilirim ama ben her seçim oylama hakkımı kullanırım. Hak neyse, doğru neyse benim için halkım için de o olsun isterim. Ha ülkeme vergi de ödüyorum bu arada belki senden bile fazla…
Ülkemin eğitimine de yurt dışında tanıtımına da senden daha çok destek veriyorum, senin gibilerin bozduğu imajı düzeltmeye çalışıyorum.

Bu arada orada yaşamak değil, burada yaşamak g*t istiyor. Otuz yaşından sonra beş kuruşsuz gel kur düzenini burada sana da bravo diyelim…
Haspam!

RedGalia

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*