En İlginç Tasarımlı Şarap Kadehleri

En İlginç Tasarımlı Şarap Kadehleri

Şarap içerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de kadeh seçimidir. Şarabın tadına tam anlamıyla varabilmek için düşünülmüş standart şarap kadehleri, klasikliğini koruyor. Ancak her konuda olduğu gibi insanlık bu konuda da farklı buluşlar peşinde koşmaktan geri kalmıyor.

İlginç bir şarap deneyimi yaşamak için gündelik hayatta kullanılan sıradan şarap kadehlerini bir kenara bırakın. Farklı tasarımlarıyla sizi kendisine hayran bırakacak En İlginç Tasarımlı Şarap Kadehlerini sizler için araştırdık.

Bu şarap kadehi sayesinde şarabınızı cam bir pipetle içiyormuş gibi hissedeceksiniz.

Su bardağı görünümündeki bu şarap kadehine şarabınızı dolduruncaya kadar etrafınızdakiler bunu sıradan bir bardak zannedecekler.

Klasik şarap kadehlerinin saplı görüntüsünden sıkıldıysanız bu alternatife bir göz atın. Tutuşu kolaylaştıran, el yapısına uygun tasarımıyla son derece kullanışlı.

Daha keskin hatlardan hoşlanıyorsanız bu bardak tam size göre. Klasik görünümüne yakın olmasının yanında farklı bir şıklığa sahip.

Kadehini sürekli doldurmaya üşenenler için tasarlanmış bu kadeh, size kesintisiz şarap keyfi yaşatabilir.

Bira bardağı görünümündeki bu şarap kadehiyle, kulplu bardaktan şarap içme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Tek kullanımlık sıradan plastik bardakların minik bir eklemeyle şık birer şarap kadehine dönüşebileceği aklınıza gelmiş miydi?

Klasik görünüme oldukça yakın ama asla sıradan değil.

Şarabınızı yudumlarken ekstra bir dikkat göstermenize gerek yok. Çünkü bu şarap bardağı plastik ve yumuşak dokulu.

Dikkat konusunda sıkıntı yaşayanlar için bir alternatif daha var. Kapağını kapattığınız anda şarabınızın dökülme olasılığı artık yok.

Bu kadeh de hem klasik görünüme yakın kalabilmiş, hem de şık detaylarla bu görünümden sıyrılmış bir tasarıma sahip.

Şarabınızın tadını tam olarak alabilmeniz için, şarabınızın kokusunu içinize çekmeniz önemlidir. Bu kadehle şarabınızı içerken şarap kokusuna doyacaksınız.

Burnunuzun rahatına dokunmayacak bir şarap kadehi hayalini sizler de muhtemelen kurmuşsunuzdur. Hayalleriniz gerçek oldu.

Okumaya devam...  En Popüler Kırmızı Şarap Çeşitleri

Daha farklı bir deneyim arayanlar için çelikten yapılmış şarap kadehleri güzel bir seçenek.

Unutmayın şarabınızın tadı her şeyden etkilenir. Tahtadan yapılmış bu kadehlerle farklı bir şarap deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Kaynak: nasiloluyo.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*