Yumruğunuzu Nasıl Sıktığınıza Bakarak Karakterinizi Söylüyoruz!

Yumruğunuzu Nasıl Sıktığınıza Bakarak Karakterinizi Söylüyoruz!

Davranışlarımız, hareketlerimiz, mimiklerimiz yumruk sıkma biçimimize yansıyor. İşte yumruk şekilleri ve kişiliğimizdeki karşılıkları. Öncelikle yumruğunuzu nasıl sıkarsınız listeye başlamadan önce yumruk şeklinizi inceleyin!

1. Başparmak Dışardaysa

Fedakarsınız / Biri sizden yardım istediğinde yardım etmek için elinizden geleni yaparsınız. Sürekli yeni bilgi ve deneyimler için çaba gösterirsiniz. Fazlasıyla enerjik ve biraz sabırsızsınızdır. Sizin gibi insanlara maceraperest ve gözü pek denir. Bir miktar daha dikkatli olmaya çalışarak ihtiyacı olanları savunmaya ve korumaya devam edersiniz.

2. Başparmak Diğer Parmakları Kapatıyorsa

Zekisiniz / İnsanlara sempatik ve çekici gelen birisinizdir. Arkadaşlarınız sizi samimiyetinizden ve keskin zekanızdan dolayı seviyorlardır. Kendine güvenli, özsaygısı güçlü birisinizdir. Gayretli ve dakik oluşunuz arkadaşlarınız arasında bağ kurmanızı, sizi iyi bir iş lideri olarak görmelerini sağlar. Ancak başarısızlık korkunuz genellikle büyük ölçüde cesur kararlar alma konusunda sizi durdurur.

3. Başparmağınızı Diğer Parmaklarınızın İçine Saklıyorsanız

Çekicisiniz / Esprili ve güzel konuşan birisiniz ama biraz utangaç olduğunuzdan bu özelliklerinizi tam olarak yansıtamıyorsunuzdur. Bu nedenle pek çok kişi sizi suskun ve iletişim kurmaya kapalı biri olarak düşünür. Düşünceli ve titiz oluşunuz, bazen kendinizden aşırı derecede ödün vermeniz anksiyete yaşamanıza yol açar. Vizyonu olan birisinizdir ve iç uyumunuzu bozacak hiçbir şey için çabalamazsınız. Size yakın olan insanlar sizinle kendilerini çok rahat hissederler. Bazen ilişkiler kurmak, yeni bir ekibe katılmak ya da bir topluluk insanı haline gelmek sizi fazlasıyla üzer. Tek yapmanız gereken biraz daha esnek ve arkadaş canlısı olmak, böylece size yaklaşmaktan korkan insanlar sizinle ilişki kurma konusunda hemen harekete geçebilirler.

 

 

Kaynak:http://www.vikilist.com/yumrugunuzu-nasil-siktiginiza-bakarak-karakterinizi-soyluyoruz-3758

Okumaya devam...  Bu Rüyalara Dikkat: Sıradan Rüyalar İle Psişik Rüyalar Arasındaki 4 Farkı Öğrenin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*