Sevgili anneciğim

Bu mektubu sana okulun yaz kampından yazıyorum. Burası gerçekten çok güzel. Öğretmenlerim ve arkadaşlarımla Antalya’nın tüm güzelliklerinin tadını çıkarıyoruz. Sana bir günlük kamp programımızı anlatayım.

Saat 07.45’te kahvaltı yapıyoruz. Kahvaltımız çok keyifli geçiyor. Mutfakta çalışan görevliler bizim için nefis kahvaltılar hazırlıyorlar.

Saat 09.30 gibi plaja gidiyoruz. Yüzmemi çok geliştirdim. Öğretmenimiz bize yüzmenin çok iyi bir spor olduğunu söyledi. Plaj voleybolu ve denizde çeşitli oyunlar oynuyoruz.

Öğlen saat 12.15’te yemek yiyoruz. Birkaç saat pansiyonda dinlendikten sonra şehir turları yapıyoruz. Geçen gün öğretmenimiz bizi tekne turuna çıkardı. Antalya’nın çeşitli koylarını gezdik. Turistlerle tanıştık.

Saat 19 .15’te ise akşam yemeği yiyoruz . Her akşam saat 20.45’te pansiyonun bize ayrılmış salonunda bir etkinlik düzenleniyor. Palyaçolar, şiir dinletileri, masallar… Öğretmenimiz yeteneğimizin olduğu bir konuda gösteri yapmamızı söyledi. Ben şarkı söyleceğim.

Aysu’nun çok iyi tiyatro yeteneği var. Geçen gün o da kendi yazdığı skeçleri canlandırdı. Çok eğlendik.

Saat 22.30’da dişlerimizi fırçalamış ve yatağımıza yatmış oluyoruz. Gün boyunca o kadar yoruluyorum ki yatağıma yatar yatmaz hemen uyuyorum. Kısacası burada çok güzel vakit geçiriyorum.

Seni, kardeşimi ve babamı çok özledim. Hepinizi öpüyorum.

Kızınız Yasemin

Okumaya devam...  Özgürlük Ekmekten Daha Tatlı Değildir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*