Özledim Seni

Hayatta hiçbir şeyi istemedim senin kadar,
hayatta hiçbir şeyim az olmadı senin kadar..

Özledim seni..

Ve bu özlem ne benim, ne senin, ne de herhangi bir şeyin engelleyebileceği sıradan bir şey değil! İçim acıyor, bana seni hatırlatan şarkılarda gözlerim doluyor, ve daha da kötüsü dinlediğim tüm şarkılar bana seni hatırlatıyor!!

Bu günlerde daha çok anar, andıkça daha çok kanar oldum mutlu günlerimizi.. Birer birer aklımdan geçiyor `sen`li güzel günlerim.. Onlardan kaçabilmek için uykulara sığındıkça rüyalarıma geliyorsun..

Her gece benimlesin.. Hiç uyanmak istemediğim, uyandığımda burukluğunu içimin en derininde hissettiğim rüyalarım oluyorsun benim..

Hiç kaçış yok mu senden? Hiçbir kurtuluşum yok mu? Gündüzleri ve uyanık olduğum geceleri geçtim, hiç değilse uykumda sensiz geçirebileceğim tek bir an yok mu? Yok işte..!

Özledim seni..

Hem öyle bir özlem ki bu seferki, canımın senden arta kalan yarısını sızım sızım sızlatıyor.. Öyle bir sızı ki; anlatmaya tüm cümlelerim yetersiz kalıyor.. Koşsam diyorum senin olduğun yerlere.. Sadece birkaç adım kadar yakınımda olmana rağmen sana gelememek her zamankinden daha da çok canımı acıtıyor!!

Gelsem oysa, hiçkimseye hatta sana bile aldırmadan, aramızdaki tüm engellere ve hatta sana rağmen gelsem her neredeysen.. Yalvarsam seni hiç değilse uzaktan görebilmek için.. Bu da mı imkansız dersin?

Sen gözümün göremediği, elimin dokunamadığı, sesimin duyulamadığı o yerlerdesin ya; gözlerim hep dolu dolu.. Ha aktı ha akacak gözyaşlarım; öylece dolaşıyorum.. Ne halde, ne yapıyor diye düşünmediğim, düşündükçe kendimi bitirmediğim tek bir an bile yok daha da uzağıma düştüğün o günden beri..

Özledim seni..

Ah, o ulaşamamak duygusu yok mu; o içimi her şeyden çok yakıyor! Hasretinin başıma vurduğu anlarda sokaklarda sana dair bir iz görememek inana senden ayrı olmaktan daha da çok koyuyor! Hiç değilse eskiden bir ümidim vardı bir kapının ardında ya da bir köşe başında rastlarım sana diye.. Şimdi o da yok..

Okumaya devam...  Aşkın Silueti

Anlayamazsın bunu.. Çünkü biliyorum hayatta hiç kimseyi özlemedin benim seni özlediğim kadar.. Ve hayatta hiçbir şeyin az olmadı bana kalan `sen`im kadar..

?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*