Kalbe Sevgi Yüklemek

Müşteri : Çok fazla teknik bilgim yok. “SEVGI” yüklemek için ne yapmam gerekiyor?

Yetkili : İlk adım olarak KALBİM dosyanızı açmanız gerekiyor.Açtınız mı?

Müşteri : Evet… Ancak şu anda GECMISACILAR.EXE, DUSUNDUKCE.EXE, HASET.EXE VE GUCENME.EXE isimli programlarda çalışıyor. Onlar çalışırken SEVGI yükleyebilir miyim?

Yetkili : Problem değil.Yüklediğiniz anda “SEVGI” otomatik olarak sisteminizden GECMISACILAR.EXE’yi silecektir. Bir süre daha geçici hafızanızda kalabilir ama artık diğer programları etkilemeyecektir.

SEVGI ergeç DUSUKGUVEN.EXE’yi silerek YUKSEKGUVEN.EXE isimli bir modül yükleyecektir. Ancak,siz HASET.EXE ve GUCENME.EXE’YI mutlaka kapatmalısınız. Bu programlar “SEVGI” ‘nin yüklenmesine engel olur. Onları kapatabilir misiniz lütfen?

Müşteri : Tamam, kapattım. “SEVGI” otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi?

Yetkili : Evet ama unutmayın ki bu sadece bir temel program. Üst versiyonlarının yüklenmesi için başka KALP ‘lerle bağlantı kurmanız gerekiyor.

Müşteri : Ooooops…Daha şimdiden bir hata mesajı verdi. Ne yapmam gerekiyor?

Yetkili : Mesaj ne diyor?

Müşteri : HATA 412 – PROGRAM IC SISTEMDE CALISMIYOR. Bu ne demek?

Yetkili : Endişelenmeyin. Bu sıradan bir problem. “SEVGI” programının başka KALPLERDE calışmaya hazır olduğunu ama henüz sizin KALBINIZDE calışmadığını söylüyor. Şu komplike programcılık terimlerinden biri, ama daha sade bir dille “Programın başkalarını SEVEBILMESI için öncelikle sizin kendi sisteminizi SEVMENIZ gerektiği”anlamına gelir.

Müşteri : Yani ne yapmam gerekiyor?

Yetkili : “KENDINIKABULLENME “isimli dosyanın altındaki KENDINIAFFETME.doc, KENDINEGUVENME.TXT, DEGERBILME.TXT ve IYILIK.doc isimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini “KALBIM” dosyasına kopyalayın. Bir de KENDIKENDINEKRITIK.EXE ‘YI tüm dosyalardan ve daha sonra da cöp kutunuzdan silerek tamamıyla yok olduğundan emin olun.

Müşteri : Başardım.Hey ! KALP’im gerçekten tertemiz dosyalarla doluyor. GULUMSEME.mpg şu anda monitörümde oynuyor ve SICAKLIK.COM, BARIS.EXE ve MEMNUNIYET.com KALP’imin içine kopyalanıyor..

Yetkili : O zaman “SEVGI” yüklendi ve çalışıyor. Şu andan itibaren herşeyle başa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan son bir şey…

Okumaya devam...  Kabiliyetsiz bir millet...DEĞİL !

Müşteri : Nedir?

Yetkili : “SEVGI” programı ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkese verin. Karşılığında onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonucunda size tertemiz moduller geri dönecektir. İyi seneler…

Müşteri : Size de ..!!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*