En Yalancı Ve En Dürüst Burç Hangisi? Sizin Burcunuz Kaçıncı Sırada?

En Yalancı Ve En Dürüst Burç Hangisi? Sizin Burcunuz Kaçıncı Sırada?

En dürüstten en yalancıya doğru, işte en dürüst ve en yalancı buçlar listesi!

12. Balık Burcu

Yalanla arası en kötü olan ve listede en son sırada bulunan burç balık burcu. Balıklar yaşamları boyunca başkalarının söylediği yalanlar yüzünden çok acı çektikleri için kendileri yalan söylemeyi düşünmezler bile. Eğer yalana başvuruyorlarsa, başkalarının iyiliği adına küçük ve naif yalanlara başvururlar. Bu yalanlarını yakalasanız bile onlara kızamazsınız. Yalan söyleseler bile, söyledikleri yalan başkalarından çok kendilerine üzmüştür. Bu nedenle en son başvurdukları şeydir yalan.

11. Yay Burcu

Yay burçlarının da yalanla araları hiç iyi değildir. Hatta yalan söylemeyi o kadar beceremezler ki, burç dünyasının patavatsızı olarak nam salmışlardır. Beyaz yalanlar söylemeyi bile beceremezler. Yani yalanla olan bu mesafeleri onlar için bir erdem değil daha çok kişiliklerinin bir özelliği olarak zuhur eder. Dürüst olmayı ve kendisine karşı dürüst olunmasını çok seven yay burçları yalan söylediklerinde kendilerini çok kötü hissederler ve o ortamdan hemen ayrılma ihtiyacı hissederler.

10. Başak Burcu

Başak burcunun yalanla hiç arası yoktur. İster büyük olsun ister küçük olsun yalana başvurmayı yersiz görürler. Mantık denklemlerinde yalan bir parametre olarak bulunmaz. Hatta genel olarak balık ve yay burçlarından bile yalana daha mesafelilerdir ancak bazen, iki insanın arasını düzeltmek için veya sadece bazı gerçekleri saklamak ya da ağır gerçekleri hafifletmek için yalan söyleyebilirler. Bu durum dışında genel olarak yalandan uzak durma taraftarıdırlar.

9. Akrep Burcu

Akrep burcu insanları yalan söylemeyi sevmeyen burçlar arasındadır. Yalan söylediklerinde ise kendileri çok çabuk ele verirler. Beceremediklerini bildikleri için genellikle yalana çok başvurmazlar. En çok yalan söyledikleri alan özel hayatlarıdır ve bunu da saklamayı pek beceremezler. Karşı cins söz konusu olduğunda çok tutkulu olduklarından bu konularda yalana başvurabilirler ancak genel geçer gündelik konularda yalan söylemeyi manasız bulurlar.

Okumaya devam...  Gizemli Voynich El Yazması - Dili Hiç Çözülmedi

8. Oğlak Burcu

Oğlak burçları ve yalanın bir arada görüldüğü alanlar oldukça kısıtlıdır. Yalan söylediklerinde hareketleri değişir, gezinip dururlar, düşünceli olurlar. Söylemek istediği bir şey varmış gibi, yarım bir şeyi tamamlamak ya da bir hatayı düzeltmek ister gibi bir hal içine girerler. Bu nedenle yalan söyleyen bir oğlak burcunu tespit etmek oldukça kolaydır. Genellikle kendileriyle alakalı konular değil, bir arkadaşını, bir sevdiğini koruma amaçlı yalan söylerler.

7. Koç Burcu

Koç burçları öyle ya da böyle yalan söyleyebilir ancak yalana çoğu burçtan çok daha mesafelidir. Çünkü koç burçları yalan söyleseler de beceremezler ve bunu çok zaman geçmeden mutlaka açık ederler. Koç burcunun yalan söylediğinden şüphelenip biraz sorgulayıp, baskı kurarsanız size hemen doğruyu söyleyecektir. Çünkü yanlış bir şey yapmış olma hissinin getirdiği baskıdan ve vicdan azabından çok rahatsız olurlar. Kısacası koç burçları yalan söyleseler bile, yalan onlara göre bir durum değildir.

6. Yengeç Burcu

Listenin tam ortasında yer alan yengeç burçlarının yalana mesafesi orta derecededir. Yalanı sevmezler ancak yer yer yalana bavurmaktan da çekinmezler. Yalan söylüyorlarsa, genellikle ortada kötü bir durum vardır ve bu durumu iyileştirmek için söylüyorlardır. Yani yengeç burcu insanı bir pembe yalancıdır. Genellikle üzerlerinde baskı hissetmekten korktukları için bazen kendilerini kurtarmak adına da yalan söyleyebilirler. Ancak iyi bir yalancı olmadıkları için çoğu kez durum istedikleri gibi gitmeyebilir ve işler yolunda gitmezse, söyledikleri yalanlar durumu daha da kötüleştirebilir.

5. Boğa Burcu

Boğa burçları aslında diğer konularda çok fazla yalana başvurmayan dürüst kişiler olmalarına rağmen, listede ilk beşe girmelerine sebep olan bir konu vardır ki, bu konuda usta birer yalancıya dönüşebilirler. Finansal ve para konularında boğa burçları gerçekten çok başarılıdır ancak bu başarılarını bu konuda söyledikleri ya da söylemek zorunda kaldıkları yalanlara borçluda olabilirler. Eğer ondan para istiyorsanız paraları varsa bile size çok büyük bir ihtimalle yok diyeceklerdir. Ancak parasal konuların haricinde yalanla araları diğer burçlarla hemen hemen aynıdır.

Okumaya devam...  Ağaçlarda Karakterimiz Gizli

4. Aslan Burcu

Aslan burçları için yalan demek eğlence demektir. Evet yalan söylerler ancak bunlar genellikle arkadaş ortamlarında sohbetlerini renklendirmek ve eğlenmek ve kimi zaman da hava atmak amacıyla söyledikleri küçük ve zararsız yalanlardır. Bu zararsız yalanlar konusunda oldukça başarılıdırlar ve etraflarındaki insanları çok güzel kandırabilirler. Ancak aslan burçları hayatın akışına etki edebilecek büyük yalanlara başvurmazlar. Ancak aslan burçlarının farkında olmadığı ve listede üst sıralarda yer edinmelerine sebep olan şey kendileri için önemsiz gözüken bazı ufak yalanların diğerleri için çok şey ifade ediyor olabileceği gerçeğidir.

3. Kova Burcu

Yalan söyleme konusunda ilk üçte bulunan Kova burçları yalana sık sık başvururlar. Hayalperest bir ruha sahip olan kovalar için küçük büyük yalan hepsi aynıdır. Onlara göre söyledikleri yalanların kimseye zararı yoktur ve zararı olmayan konularda yalan söylemiş olmak pekte önemli değildir. Ancak etraflarınca durum hiçte onların sandığı gibi karşılanmaz. Tahminlerde bulunurken ya da kendisine dair gelecek planları yaparken çok ustaca yalan söylerler. Bir kişiyi geleceğe yönelik ikna etme ve kandırma konusunda oldukça iyidirler çünkü çoğu kez kendileride söyledikleri yalana inanıp kendilerini kandırırlar. İlişkiler konusunda hayal kırıklığı ve üzüntü yaratan kişiler çoğunlukla kova burçlarından çıkar. Kova burcu yalancılık konusunda teraziye arkadaştır ve benzerlik gösterir.

2. Terazi Burcu

Yalan söyleme konusuna açık ara en yetenekli burç Terazi burçlarıdır. Çünkü yalan söylediklerinde yalanlarını yakalamak oldukça zordur. Genellikle detaylı ve şüphe uyandırmayan gerçeğe uygun yalanlar söylerler. Terazi burcu bunu o kadar doğal yapar ki söylediği şeyin yalan olduğuna yüzde yüz emin olsanız bile kendinizden şüphe edebilirsiniz. En iyi yalan söyleyen burç olmasına karşın listenin en başında yer alamamasının sebebi ise yalanları ortaya çıktığında takındıkları kabullenmez tavırdır. Kurdukları plan ortaya çıktığında hala aynı yalanda ısrar etmeye çalışmaları onları kötü duruma düşürür. Ancak bir numaradaki ikizler burcu için bu durum geçerli değildir…

Okumaya devam...  Oğlak Burcu Kadınına Körkütük Aşık Olmak İçin 21 Sağlam Sebep

1. İkizler Burcu

Zirveyi terazi ve kovayla birlikte zorlayan burç olan ikizlerin 1 numara olmasının sebebi asla pes etmemeleri ve hiç plana ihtiyaç duymadan doğaçlama olarak yalan söyleyebilme yetenekleridir. İkizler burcu insanı tüm burçlar arasında ikna kabiliyeti en yüksek, en kolay ve seri olarak yalan söyleyebilen burçtur. Çok çok rahat yalan söylerler. Aslında terazi burçları ikizlerden daha kaliteli bir yalancıdır. Ancak ikizlerin bir numara olmasının sebebi yalanlarını hissedip üzerine gittiğinizde terazi ya da kova gibi donup kalmamalarıdır. Sizi ikna etmek için yeni yalanlar ve hikâyeler yaratmaya devam ederler ve bu konuda inanılmaz yeteneklidirler. Peş peşe seri yalanlar sıralarken asla tıkanmazlar, konuları mükemmel bağlarlar ve sonuç olarak size “bu kadarınıda uydurmuş olamaz heralde” dedirtmeyi başarırlar. Bu yönleriyle diğer tüm burçlardan daha zekidirler…

 

Kaynak:http://filoji.com/en-yalanci-ve-en-durust-burc-hangisi-sizin-burcunuz-kacinci-sirada/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*