Doğduğunuz Aya Göre Aşkı Nasıl Bulacaksınız

Doğduğunuz Aya Göre Aşkı Nasıl Bulacaksınız

Soru çok basit! Hangi ayda doğdunuz?

1) Ocak
İş ahlakı sizin en önemli özelliklerinizden birisidir. Hedefleri olan bir insansınız ve bu hedeflere ulaşmak için çok çalışıyorsunuz. İşte aynı bu şekilde 2018’de aşık olacakınız! Aşık olacağınız insan sayesinde kariyer dışında konuları düşünmeye başlayacaksınız. Sadece kariyere ayrılan vaktin değerli olduğunu düşünmeyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla değerli vakit geçirebileceğinizi fark edeceksiniz.

2) Şubat
Şubat’da doğduysanız hiç ummadığınız bir anda aşık olacaksınız. Birden bire hiç bir plan da yokken aşkı bulacaksınız. İlk başta çok mantıklı düşünemeyeceksiniz hatta kafanız karışacaktır. Fakat bu sürpriz gelişme hayatınıza çok iyi gelecektir. Bu harika gelişme gelecek seneyi de etkileyecektir.

3) Mart
Her türlü ihtiyacınıza koşacak birisini bulacaksınız. Bu kişi size adeta bebekler gibi bakacaktır. Bu size çok iyi gelecektir çünkü normal de sürekli siz etrafınıza sahip çıkan yapıda birisiniz ve başka birileri tarafından size böyle davranılması size çok farklı hissettirecek. 2018’de artık size sahip çıkacak ve koruyacak birisine rastalayacaksınız.

4) Nisan
Kendinizin farkındasınız. Hayattan istediklerinizi analiz etmeye ve bu isteklerinizi üzerinde düşünmeye çok alışkınsınız. Bir ilişkiden ne gibi beklentilerinizin olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Aşık olmak istediğiniz kişi sizi siz olduğunuz için sevmelidir. Bu yüzden eğer aşık olursanız, sizi çok rahat hissetirecek bir insana aşık olacaksınız.

5) Mayıs
Hayatı boyunca istediği hayatı yaşamak için çaba sarf eden bir insan oldunuz. Yorulmak bilmeyen, meraklı ve maceraperest bir kişiliğe sahipsiniz. Her zaman etrafınızda olup biteni merak ediyorsunuz. Fakat 2018’de bu durum değişecek çünkü karşınıza evde oturmaya bayılan bir insan çıkacaktır. Evde vakit sandığınızdan daha çok hoşunuza gidecek ve aşkın sevecen doğası sizinde içinizi ısıtacaktır.

6) Haziran
Haziran ayında doğanlar için iyi haberlerimiz var. Yıllarca hayalini kurduğunuz ilişkiye sonunda gerçekten kavuşacaksınız. Fazlasıyla romantik ve sizi deli gibi sevecek birisine rastlayacaksınız. Her zaman yaşamak istediğiniz peri masalını size yaşatacak birine 2018 yılı içinde rastlayacaksınız.

Okumaya devam...  EL FALI

7) Temmuz
Olağandışı bir vakasınız. Kolay geçinebilen bir insan odluğunuz için etrafınız da çok fazla arkadaşınız var. Ancak bununlu birlikte aynı zamanda kendi başına vakit geçirmeyi seven bir insan olduğunuz için aşk bakımından şansınız pek parlak olmamış olabilir. Fakat 2018’de sizi şaşırtacak birisine aşık olacaksınız. Bu kişinin yanında çok rahat hissedeceksiniz ve iç dünyanızı ona açmaktan çekinmeyeceksiniz.

8) Ağustos
Etrafınızdaki insanlar egonuzu okşamaktadır. Her türlü işin içinde bir şekilde çıkmaya çok alışkınsınızdır. Fakat 2018’de sizi zorlayacak birisine aşık olacaksınız. İşler sizin için karmaşık bir hal alacak olsa da, siz bu değişimden çok memnun olacaksınız. Aşık olacağınız bu kişi sizin dünyanızı baştan aşağı sarsacak ve size aşık olmanın ne demek olduğunu gösterecek.

9) Eylül
Gemişte yaşadığınız hayal kırıklıkları yüzünden, düşünceleriniz yıllardır değişmemekte. Fakat eylül ayında doğanlar 2018 yılında aşkı bulurlarsa, her şey çok farklı olacaktır. Bu düşünceli halleriniz son bulacak ve gerçekten aşkın ne doluğunu tadacaksınız. Hayatı hiç olmadığı kadar renkli görmenize yol açacak o kişiyle tanışmanız gerçekten de çok yakın.

10) Ekim
Özgüvenli ve kendinen emin ve çevresine güven veren bir insansınız. Bu zamana kadar hiçkimse sizi kendinizle ilgili bir şüpheye düşürememiştir. Fakat 2018’de, bu durum değişecektir. Aşık olacağınız insan size inançlarınızı sorgulatacak, yaşadığınız hayatın anlamını tekrar sorgulamanıza yol açacak. Sizi ruhani açıdan besleyecek ve iyi doğaya sahip biri olacak bu kişiyle karşılaştığınızda onun neden farklı olduğunu zaten siz de hissedeceksiniz.

11) Kasım
Kıvrak bir zekaya sahipsiniz. Genellikle çevrenizdeki en zeki kişi hep siz oldunuz. Hayatınız boyunca insanların zekanızla başa çıkamayacaklarını düşündünüz ve gerçekten de öyleydi. Fakat 2018’de tam anlamıyla sizinle aynı kıvrak zekaya sahip birisiyle olacaksınız. Bu kişi sizin zekanızı zorlayacaktır ve siz onun bu özelliğine aşık olacaksınız. İç dünyasını tanıdıkça bu kişiye ve hayat görüşüne hayran olacak ve gerçekten aşkı hissedeceksiniz.

Okumaya devam...  Ezoterik Astroloji Nedir ?

12) Aralık
Siz hayatınız boyunca doğruluğu ve disipliniyle çevresinde ün yapmış birisiniz. Aşkı düşündüğünüz zaman da sizin aklınıza gelen ilk iki şey kontrol ve düzendir. Fakat bu durum 2018’de bir hayli değişecektir. Hiçbir baskı altında olmadan sizinle çok zıt ve çılgın birine aşık olacaksınız. Bu kişi sizin ayaklarınızı adeta yerden kesecek ve duygularınız için endişe ettiğiniz o zamanlar artık geri de kalacak.

 

Kaynak:http://filoji.com/dogdugunuz-ay-sandiginizdan-daha-onemli-dogdugunuz-aya-gore-aski-nasil-bulacaginizi-soyluyoruz/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*