BURCUNUZA GÖRE EVLENMEK İÇİN EN İYİ AY!

BURCUNUZA GÖRE EVLENMEK İÇİN EN İYİ AY!

Gerçekten evlenmek için en iyi ay ne zaman? Yıldızlardan yardım alın! Burcunuzun düğününüzün gününü belirlemesine izin vererek karar verme sürecini kolaylıkla basitleştirebilirsiniz. Burcunuz için ne olacağını kontrol edin!

KOÇ
Nisan

Koç enerji doludur ve dürtüleri tarafından kontrol edilir. Düğün sezonunun başlamasını bekleyemezsiniz. Bu nedenle ilkbaharın başlarında evlenmek, kişiliğinizle el ele gider. Bir Nisan düğünü, biraz huzursuz ruhunuza yakışır.

BOĞA BURCU
Şubat

Dünyanın burçlarına derinden kök salmış durumdasınız – bu da sizi ekstra sadık bir ortak yapar. Boğa, hayatın sunduğu tüm güzellikleri seven bir romantiktir. Bir Şubat düğünü, daha özel olarak Sevgililer Günü’nde, aşka romantik bir hediye olur.

İKİZLER
Ekim

Bir ikiz olarak, eğlencelisiniz ve her zaman bir sonraki bayram etkinliğini arıyorsunuz – bir Cadılar Bayramı düğünü, ekstra canlı bir partinin garantisidir. Değişimi seviyorsun ve mevsimler değiştiğinde kendini daha iyi hissediyorsun. Ekim ayında yaz sonbahara gittiğinde, zaman sizin için en uygun olanıdır.

YENGEÇ
Temmuz

Yengeç, en aileye yönelik burçlarımızdan biridir. Huzur ve sessizliği takdir edersiniz – bu nedenle küçük ve samimi bir düğün size en çok yakışır. Neden açık havada bohem bir yaz düğünü olmasın? Suyun yakınında evlenmeyi tercih edersiniz çünkü kanser bir su burcudur.

ASLAN
Ağustos

Sıcak bir yaz gününde hayatınızın aşkına evet demek, ateşli mizacınıza çok iyi uyuyor. İlgiye değer veriyorsunuz ve düğün sezonunun sonunda bir ağustos düğünü size tam odaklanmanızı sağlıyor ve kalabalığın içinde öne çıkmanızı sağlıyor.

BAŞAK
Eylül

Başak gerçek bir mükemmeliyetçi ve açık havada evlenmeyi tercih etseniz de düğünü en ince ayrıntısına kadar planlamak için de uzun bir zamana ihtiyacınız var. Yaz sonunda gelin olmak size planlama için fazlasıyla yeterli zaman kazandırır.

TERAZİ
Ekim

Hava en gevrek olduğunda, zaman havanın bir işareti olan terazi için en uygunudur. Bir Terazi olarak, geniş bir iletişim ağınız var – doğduğunuz ayda evlenmekten daha iyi ne olabilir? Ekstra büyük bir parti için doğum gününü ve düğünü birleştirin.

Okumaya devam...  Burçların Olumsuz Kişilik Özellikleri

AKREP
Aralık

Sen özel, gizemli ve yoğun bir insansın. Bu nedenle kış düğünü ile serinlemek güzel olabilir. İç mekanda küçük ve samimi bir düğün, gizemli kişiliğinize çok yakışır.

YAY BURCU
Aralık

Nişancı için bile, Aralık en uygun düğün ayıdır. Bir tetikçi olarak seyahat etmeyi seviyorsunuz – neden sevdiklerinizi ülke dışındaki bir düğüne getirmek için kış tatilini kullanmıyorsunuz?

OĞLAK BURCU
Temmuz

Burcunuzun tipik özelliği, kendiniz kolayca fazla çalışmanızdır. Bu nedenle, doğum gününüzden altı ay sonra evlenmek iyidir – şimdi ikinci nefese giriyorsunuz. Yaz aylarında sevdiklerinize odaklanmak için daha fazla zamanınız olur – aksi takdirde işte çok yukarı çıkarsınız.

KOVA
Ocak

Bir Kova burcu olarak, beklenmedik şeylerin olduğu zamanı seviyorsunuz – ve Ocak, evlenmek için biraz daha alışılmadık bir ay ve size mükemmel bir şekilde uyuyor. Düğününüzün bir macera olduğunu görmeyi tercih ediyorsunuz ve güvenilmez Ocak havasıyla düğününüz unutulacak bir şey olacak.

BALIK
Mart

Balık burcu, kışın sonunu gösterir ve muhteşem bir düğün hayal ettiğiniz için, güneş batarken evlenmek mükemmeldir. Mutlak en duygusal burçlardan biri olarak, sizin için samimi bir ev düğünü yapılır.

Kaynak :1

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*