Burcunuz Hangi Gruba Giriyor?

Burcunuz Hangi Gruba Giriyor?

Burcunuz hangi grubu giriyor ve en vurucu özelliği nedir? İşte Zeynep Turan’ın yorumu ile burcunuzun grubu ve en baskın özellikleri:

Su Grubu                 

En önemli ortak özellikleri duygusal olmalarıdır. Hassas, çabuk değişen, içe dönük kimselerdir.                                                               

Yengeç- Akrep -Balık

Doğal ihtiyaçları ağır basar. Yani yemeye, içmeye, rahat etmeye, sekse düşkündürler. Susmayı da pek başaramazlar.

Duygularını kontrol edememeleri ve haksızlığa uğradıklarını düşünmeleri yüzünden, öfkeli ve kırıcı olurlar. Küsme, somurtma ve kıskançlıkları vardır.

Merhametli ve yardımsever olurlar. Başkalarının ihtiyaçlarını hisseder ve yardım ederler. Sezgi yönleri çok kuvvetlidir. Mistik, felsefi, dini konulara yatkındırlar. Akıl ve mantıktan ziyade, hayal dünyalarının zenginliği, sezgileri ve hissettikleri doğrultusunda yaşarlar.

Hava Grubu                                                                         

Burçlarının ortak özelliği havai olmalarıdır. Bir konuya çabuk adapte olur ama çabuk bıkar ve bırakırlar.                                                                                                                           

İkizler – Terazi – Kova

Sabır gösteremezler, sahiplenmeye niyetli değilseler, anlamaya bile zahmet etmezler. İstikrarsızdırlar, çok sık karar değiştirirler. Bu özellikleri yüzünden, yalancı olduklarını düşünenler olabilir.

Her şeye, her konuya açıktırlar ama çabuk bıkarlar. Bu yüzden hedefe ulaşmaları zor olur.

Çok yönlüdürler, parlak ve pratik bir zekaya sahiptirler. Çok hareketlidirler. Ne zaman, nerede, ne yapacaklarını takip etmek çok zordur. Asla bıraktığınız yerde durmazlar. Orijinallik ve yaratıcılıkta çok başarılıdırlar. Dışa dönüktürler. Bencil olmayıp, etraflarını düşünen ve onlara faydalı olabilen kimselerdir.

Toprak Grubu

Şartlanmalar, alışkanlıklar ve maddecilik birinci planda gelir. Son derece sabit fikirli olup, yeniliklere kapalıdırlar. Riskler ve ani değişikliklerden hoşlanmazlar.

Boğa – Başak – Oğlak

Paraya bağlı, çok hesaplıdırlar. Hareketleri, düşünmeleri, karar vermeleri, konuşmaları ağırdır.

İyice emin olmadan harekete geçmezler. Mantıklı, disiplinli ve düzenli davranırlar. Son derece mütevazidirler, gösteriş yapmazlar, Pratik ve güvenli hareket ederler. Yalandan, sululuk ve ikiyüzlülükten hoşlanmazlar. Arzu ve istekleri genellikle maddi plandadır.

Okumaya devam...  Burcunuza Göre Sizi Çekici ve Karşı Konulamaz Yapan En Güçlü Özellikleriniz

Çok konuşmazlar, laubalilik istemezler. Yeni bir şeye adapte olmada ve yapmada zorlanırlar; Ama bir kere akıllarına yatıp, bağlanırlarsa da artık ondan kolay kolay sapmaz, geri dönmezler.

Ateş Grubu

Ateş yapısının en önemli özelliği, benlik duygusunun çok kuvvetli olmasıdır. Kendilerini daima ön planda tutmak isterler.

Koç – Aslan – Yay

Canlarının istediğine sahip olmak, akıllarına esen her şeyi hemen yapmak isterler. Beklemeye tahammülleri yoktur. Kendilerini çok beğenirler, özgüvenleri fazladır ve daima çevrelerine hükmetmek isterler.

Bu burç grubu zirveye taliptirler, ikinci adam olmak istemezler. Yaratıcı, cömert, sıcak ve çekicidirler. Hayat enerjileri ve yaşama sevinçleri çoktur. Devamlı aktif olmak, hayatı dolu dolu yaşamak, sevgiyi hissetmek isterler. Yalnız kalmak ve terk edilmek onların katlanamayacağı iki durumdur.

 

Kaynak:https://istanbella.com/astroloji/burcunuz-hangi-gruba-giriyor/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*