Burçların Sevdiği Kokular

Günümüzde insanların astrolojiye olan ilgisi artış gösterdi. Dolayısıyla burçlarla ilgili merak edilen alanlarda çoğaldı. Hediye alacağımızda bile hangi burç neyi sever araştırıp, buluyoruz ve ona göre hediye seçimi yapıyoruz.

İnsan vücudu ve doğasında doğal taşların, çiçeklerin, kokuların, renklerin, sayıların insanlar üzerinde olumlu ya da olumsuz etkileri olduğu bilimsel olarak da tespit edilmiştir. Uzmanlarda her fırsatta astroloji meraklılarına bu konularda bilgiler sunuyor. Her insanın üzerinde taşıdığı doğal taş, koku, renk o kişiye neşe, huzur ve mutluluk verir, gün boyu pozitif olmasını sağlar. Burçların hangi kokuları sevdiği, parfüm seçerken hangi kokuları seçmesi gerektiği de astroloji meraklılarının en çok merak ettiği konulardır. Burçların bazı kısa özellikleri ve sevdikleri kokuları öğrenmek için yazının devamını okuyun.

Koç: Çılgın, enerjik, gururlu, kendine güvenen, dinamik, bencil, sabırsız bir yapıya sahip olan koç burcunun uğurlu rengi kırmızı, sevdiği koku güldür.

Boğa: Sabırlı, güvenilir, iyi niyetli, sıcakkanlı, sevdiğine sahip çıkan, azimli olan boğaların uğurlu rengi mavi, kokusu lavantadır.

İkizler: Uyumlu, konuşkan, dinamik, genç ruhlu ikizler insanının rengi sarı, yeşil, sevdiği koku fulyadır.

Aslan: Sıcakkanlı, yetenekli, sempatik, sadık, sabırsız özelliktedirler. Rengi sarı, turuncu sevdiği koku misk ve amberdir.

Başak: Utangaç, sadık, zeki, her şeyin en iyisini isteyen özellikteki başak burcu insanının uğurlu rengi beyaz, yeşil ve lacivert, sevdikleri kokular limon ve turunç çiçekleridir.

Terazi: Romantik, sosyal, barışçıl, saf, diplomatik yapıdaki terazi burcunun insanının uğurlu kokusu lavanta ve güldür.

Oğlak: Dikkatli, azimli, sabırlı, komik, azimli olan kişilerdir. oğlak burcunun uğurlu rengi turuncu ve yeşil, sevdiği koku fulya çiçeği kokusudur.

Akrep: Enteresan, gizemli, azimli, sabırlı özelliklere sahiptirler. Akrep burcunun uğurlu rengi yeşil, sevdiği koku sümbül ve manolyadır.

Okumaya devam...  Şarap Falı Kehaneti

Yay: Özgür ruhlu, komik, dürüst, konuşkan kişiler olan yay insanının uğurlu rengi turuncu, sevdiği koku menekşe ve zambaktır.

Kova: tek başına hareket etmeyi seven, cana yakın, yetenekli, sadık bir yapıya sahiptirler, sevdiği koku yasemin çiçeği kokusudur.

Balık: Duygusal, iyi niyetli, sempatik yapıya sahip balık burcunun sevdiği koku yasemindir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*