Burçların Çekilmez Özellikleri

Koç: Aşırı egoisttir ve hayatının her alanında en bencil burçtur. Devamlı kendisini haklı görür, insanlar üzerinde hâkimiyet kurmak ister. Dünyadaki herkesi aptal görür, kendisini ise hem akıllı hem de her şeyi doğru yapan biri olarak görür. Emir almam veririm havasındadır. Sürekli insanlara nasihatler verir.

Boğa: Ağırkanlıdır, harekete geçmesi için hep birilerinin iteklemesi gerekir. Bolca para, zenginlik, iyi yaşam ister. En hımbıl burçtur.

İkizler: Riyakâr, ikiyüzlü, yalancı, uzak durulmasını gerektirecek kadar çekilmeyen özellikleridir. Sürekli konuşur, başkalarını dinlemez. Her şeyi becerdiğini ve herkesten zeki olduğunu sanır.

Yengeç: Sempatik görünmeye çalışan ve insanları düşünüyormuş gibi davranan en yapmacık kişilerdir. Tembeldir, kolay kandırılacak kadar saftır. Ailesini alışkanlık haline getirir ve tüm olumsuzluklarını yutar. Ezikliğe, acıya aşırı meyillidir.

Aslan: Kendisini dünyanın zirvesinde mükemmel olarak görür. Çevresindeki herkes ondan aşağıdır. Kendini bir odaya kapatıp insanlardan uzakta aynada kendini seyretmekten bıkmayacak kadar kendini beğenmiş tiplerdir. İnsanları hayvanları hak ettiği şeyleri yaşatmakla mükellef olduklarını sanırlar.

Başak: Titizlik yapacağım diye kendini parçalar. Etrafı didik didik ederek millete sinir krizleri geçirtir. Mükemmeli sadece kendisinin yaşatacağını sanır. Aşırı ayrıntıcılığı çevresindekileri sıkar.

Terazi: Aklı bir karış havada tiplerdir ve kolay kolay iş bulamazlar. Aylaklık etmeyi pek severler. Kendilerini güzel göstermek için şekilden şekle girerler. Flört ruhları dışarıdan bakıldığında hoş görülmez, çünkü kısa bile olsa ilişkisiz duramazlar.

Akrep: İçten pazarlıklı, herkesin her şeyine burnunu sokan tiplerdir. Kendi fikirlerini etrafa kabul ettirmeye çalışırlar, asla da kabul etmezler. Kendi hatalarını görmez, sürekli millete hatalarını söyler, akıl verirler.

Yay: Şahsiyetsiz, yeteneksiz kişilerdir. Bu huylarını aşırı iyimserlikleriyle kapatmaya çalışırlar. Tembellik eğilimindedirler, boş gezmeyi çok severler.

Oğlak: Duvar gibi soğuk nevaledirler. Aşırı maddiyat düşkünü, cimri tiplerdir. Her şeyi kontrol ederek yönetmeye çalışırla buda insanların uzaklaşmasına sebep olur.

Okumaya devam...  HAYATINIZIN AMACI DOĞUM TARİHİNİZDE GİZLİ

Kova: Dedikoduyu çok sever. Kendini hep farklı, bir adım önde görür. Çıkarları için her yolu dener. Çok yalan söyler, ancak beceremez.

Balık: Aşırı alınganlığı çekilmez safhadadır. Çocuk gibi her şeye küser. Kandırılması çok kolay, saf kişilerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*