Burçlar ve garip takıntıları

Burçlar ve garip takıntıları

Astrolojiye göre tüm burçların farklı farklı özelliği var, Kimisi sinirli, kimisi uysal, kimisi kıskanç. Ancak yapılan bir araştırmaya göre burçların kendi aralarında farklı takıntıları olduğu ortaya çıktı. Yaklaşık 12 burcundan her konuda farklı bir takıntısı var. İşte o takıntılar…

Koç burcu takıntıları:

Kapalı bir yerde uzun süre duramaz. Kışın başına şapka, bere takmadan sokağa çıkmaz. Araba kullanırken hız yapmaktan kendini alıkoyamaz.

Boğa burcu takıntıları:

Arabaya binsin veya eve girsin mutlaka kapısını kitler. Onlarca hatta yüzlerce çanta ve cüzdanı vardır ve hepsinin içinde üç beş kuruş mutlaka bulunur. Çiçeksiz duramaz. Pembe, yeşil mavi turkuaz takıntıları vardır.

İkizler burcu takıntıları:

Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz. Cep telefonu olmadan sokağa çıkamaz. Pencere açmadan bir odada duramaz. Seyahat takıntısı meşhurdur.

Yengeç burcu takıntıları:

Çocukluk oyuncaklarını atamaz, eskiye dair ne varsa saklar. Pazarlık yapmadan bir malı alamaz.. İşine yarar diye hiçbir şeyi atamaz.. Kadınları rimel sürmeden duramazlar.

Aslan burcu takıntıları:

Konuşurken saçıyla oynamadan duramaz. Her çantasının içinde mutlaka ayna ve de cımbız vardır. Altın kolye, altın saat, altın yüzük takmayı çok sever. Marka takıntısı olan burçlardır.

Başak burcu takıntıları :

Titizdirler. Ellerini yıkamak en büyük takıntısıdır. Simetri hastalığı var. Parfümsüz sokağa çıkmaz. Dudaklarını yemek takıntısı vardır. Canı sıkılmışsa, parmaklarını ritmik olarak bir yere vurarak sıkıntısını dile getirir

Terazi burcu takıntıları:

İhtiyacı olsun veya olmasın dışarı çıktı mı bir şeyler almadan eve dönmez. Oturduğu yerde bacaklarını sürekli titretir.

Akrep burcu takıntıları:

Cinsellik en büyük takıntısıdır. Jöle, sprey kullanmadan duramaz. Kadınları ipek çorap, ruj ve iç çamaşırı giymeyi sever.

Yay burcu takıntıları:

Erkekler takım elbiseden nefret eder. Nikah memurunun önünde bile giymeyi bile reddedebilir. Mavi ve mor renkleri giymeden duramaz. Küçük ve kapalı alan takıntısı vardır. Loto, toto, altılı ganyan, milli piyango takıntıları meşhurdur. Seyahat etmeden duramazlar.

Okumaya devam...  Burçların Genel Özellikleri Nelerdir? Burç Özelliklerinizi Ne Kadar Taşıyorsunuz?

Oğlak burcu takıntıları:

Erkeklerin büyük bölümü top sakal, fular, kol düğmesi ve saat takmadan duramaz. Alıştığı parfümden başkasını kullanmama takıntısı vardır. Sürekli bildiği yerlere gider. Sürekli not alma takıntısı vardır.

Kova burcu takıntıları:

Elektronik malzeme takıntıları meşhurdur. Maddi durumu ne olursa olsun tek taş yüzük takmak isterler. Işıksız duramazlar.

Balık burcu takıntıları:

Ayakkabı merakı ile ünlüdür. Çoğu balık burcu bağdaş kurup oturmadan rahat edemez. Kadınları ojesiz duramazlar. Çay, kahve içmeden güne adım atamazlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*